niedziela, 29 marca 2020 r.

1. Jutro w naszej parafii kolejny Dzień Modlitw o Powołania. Prosimy więc o wspólną modlitwę w tej intencji w miejscach, w których się aktualnie znajdujemy, zwłaszcza o godz. 20.30, modlitwą różańcową odmawianą rodzinnie w naszych domach.

2. Jutro rozpoczniemy kolejny, trzeci tydzień całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w godz: 8.00 – 19.00. Prosimy o zgłaszanie się do adorowania Pana Jezusa: smsem 661 947 444, mailem: makow@lowicka.eu lub telefonicznie: (46) 831 22 10, aby uzyskać potwierdzenie. W kościele nie może przebywać więcej, niż 5 zgłoszonych osób jednocześnie.

3. Bardzo prosimy, by osoby, które zamówiły Msze św., jakie będą sprawowane w niedziele i w dni powszednie, na kilka dni przed przyjściem do kościoła na „swoją” Mszę zgłosiły ilość osób z rodziny, które będą na danej Mszy faktycznie obecne.

4. W związku z ogłoszeniem 3 prosimy, by osoby spoza grona rodziny zamawiającej intencję mszalną na daną godzinę dnia, NIE PRZYCHODZIŁY do kościoła na tę Mszę Świętą (chyba, że rodzina zgłosi wcześniej mniej, niż 5 osób na jednej Mszy, ale i tak trzeba taką swoją obecność ustalić z ks. proboszczem).

5. Nie odwołujemy żadnego z nabożeństw, ale uczestnictwo w nabożeństwach również na zapisy, maksymalnie do 5 osób na każdym. Bez dokonanego zapisu proszę nie przychodzić.

6. W środę, 1 kwietnia, o godz. 17.00, Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Intencje do niej prosimy przesyłać mailem na nasz adres makow@lowicka.eu Wszystkie nadesłane intencje zostaną odczytane i omodlone w świątyni.

7. Godziny dyżuru księży w konfesjonale:

30 marca – poniedziałek:
godz. 09.00 – 10.00 – ks. wikariusz

31 marca – wtorek:

1 kwietnia – środa:

2 kwietnia – czwartek:
godz. 09.00 – 10.00 – ks. wikariusz

3 marca – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA
godz. 15.00 – 16.30 – ks. proboszcz
godz. 15.00 – 16.30 – ks. wikariusz

8. Począwszy od Niedzieli Palmowej będziemy przeprowadzać transmisję Mszy św. oraz nabożeństw Wielkiego Tygodnia sprawowanych w naszej makowskiej świątyni. Szczegóły będą podane w najbliższych dniach na naszej stronie internetowej parafiamakow.pl (cieszymy się, że strona się sprawdza i służy naszej wspólnocie, o czym świadczy ok. 1000 wejść dziennie).

9. Składamy Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa, jakie przekazano nam od mieszkańców:
* Świętego – Nowaków – Za lasem – 340 zł.
* Makowa, ul. Kasztanowej – 210 zł.
* Makowa, ul. Jarzębinowej i ul. Kolejowej – 400 zł.
* Makowa, ul. Brzosty – 425 zł.
* Słomkowa, ul. Głównej i całego Za Górą – 515 zł.
* Dąbrowic – od kolei do końca wsi – 785 zł.
* Pani Ewie – 200 zł.
Liczba odwiedzin strony: 121912