Niedziela, 27 września 2020 r. - XXVI Niedziela Zwykła

1. W każdy piątek odbywa się w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpoczyna się Koronką do Bożego Miłosierdzia po ostatniej Mszy świętej, a kończy Apelem Jasnogórskim o 21.00. W czasie adoracji księża mają dyżur w konfesjonale. Zapraszamy.

2. Trwa remont kaplicy pogrzebowej. Obecnie trwają prace blacharskie. Pozostaje jeszcze remont wnętrza kaplicy. Przez pewien czas kaplica będzie nieczynna.

3. We wtorek przypada Święto św Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

4. W czwartek rozpoczyna się październik. Jest to miesiąc różańca świętego. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 16.30. Dla dzieci i młodzieży ogłaszamy konkurs różańcowy: komu uda się najwięcej razy być na różańcu.

5. Również w czwartek o godz. 19.00 – spotkanie Rady Miłosierdzia.

6. W piątek przypada I piątek miesiąca. Zapraszamy do spowiedzi i Komunii świętej od godziny 15.00.

7. W sobotę – I sobota miesiąca. Nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 16.30.

8. W następną niedzielę – 4 października przypada I niedziela miesiąca. Po sumie adoracja Najśw Sakramentu i procesja eucharystyczna.

9. W niedzielę 11 października przez cały dzień będzie wizytował naszą parafię Ksiądz Biskup Wojciech Osial. Program wizytacji podamy za tydzień.

10. Polecamy prasę religijną. W dzisiejszej „Niedzieli” warto przeczytać serię artykułów o nowych cudach świętego o. Pio. Są również kalendarze Diecezji Łowickiej na 2021 rok.

11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Stanisława Kujawiak z Woli Makowskiej, l. 85.
(c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone