Adoracja Najświętszego Sakramentu

W każdy piątek po ostatniej Mszy św wieczornej w naszym kościele odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu i trwa do godz 21.00. Wcześniej, o godz 20.30 modlimy się różańcem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem w intencji Ojczyzny oraz o pokój na świecie. O 21.00 uczestniczymy w Apelu Jasnogórskim przed obrazem Matki Bożej Makowskiej. Zapraszamy do wspólnej i indywidualnej modlitwy.

„Nie martw się, że jestem sam, bez przyjaciela i pomocy duchowej, niczego mi nie brak w tej samotności, jest mi droga. Mam Przenajświętszy Sakrament - najlepszego przyjaciela, z którym rozmawiam dniem i nocą”
                                                                          (św Brat Karol de Foucauld)