INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH
od 7 do 13 czerwca 2021 r.

PONIEDZIAŁEK – 7 CZERWCA – DZIEŃ POWSZEDNI
07.30 + Wojciecha Gładkiego (od uczestników pogrzebu)
08.00 + Stanisława Mozgę (od uczestników pogrzebu)
16.30 + Mariana Osadowskiego, Teresę i Stanisława Gontarskich, Piotra i Pawła Gontarskich, Tadeusza Piechotę.
18.00 W int młodzieży przystępującej do Bierzmowania i ich rodzin BIERZMOWANIE

WTOREK – 8 CZERWCA – WSP ŚW JADWIGI KRÓLOWEJ
7.30 + Jadwigę Woch (od kolegi ze szkoły oraz od KŻR ze Słomkowa)
8.00 + Irenę Ługowską w 1 r śm, Mariannę i Zdzisława Ługowskich, Mariannę, Józefa i Jana Pintarów.
12.00 POGRZEB: + Krzysztof Stań
17.30 + Stanisława Winciorka (od uczestników pogrzebu)
18.00 + Stefana w 15 r śm, Piotra, Antoninę Maciejak, Jana, Wacławę i Helenę Kozieł

ŚRODA – 9 CZERWCA – DZIEŃ POWSZEDNI
17.30 + Małgorzatę Zarębską (od przyjaciół z ulicy Głównej w Makowie)
18.00 NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
Dziękczynna w 10 r ślubu Pauliny i Marcina oraz o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
+ Tadeusza Kowalskiego (od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podst)
+ Czesława, Darię, Helenę i Jana Dziedzic, Marię, Józefa i Jana Pintara, Irenę Ługowską, Annę Caban oraz za zmarłych księży pracujących w naszej parafii
+ Mariannę, Mieczysława, Annę, Franciszka i Adama Głusków, Józefę i Marcina Winciorków
+ Edwarda Kowarę (od kolegów i koleżanek z pracy syna Marka)
+ Stefana Szarka w 13 r śm, dziadków Szarków i Galasów
+ Stanisława Romanowskiego (od rodziny Zdunów)
+ Edwarda Osińskiego (popogrzebowa)
+ Zofię Karwat (od rodziny Kłąbów i Staniów)
+ Janinę Piencek w 2 r śm

CZWARTEK – 10 CZERWCA – DZIEŃ POWSZEDNI
7.30 + Małgorzatę Zarębską (od rodziców i rodzeństwa)
8.00 + Tadeusza Zatorskiego (od uczestników pogrzebu)
18.00 + Małgorzatę Śnieguła (imieninowa), Mariana Tułacza z rodzicami, Stanisława i Franciszkę Bartosiewiczów
PROCESJA NA ZAKOŃCZENIE OKTAWY BOŻEGO CIAŁA

PIĄTEK – 11 CZERWCA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PJ
17.30 + Jana Błędowskiego w 3 r śm
18.00 + Jasia Dmytruka, Władysławę i Jana Olszowych, Elżbietę i Stanisława Łuczywków

SOBOTA – 12 CZERWCA – WSP NIEPOKALANEGO SERCA NMP
7.30 + Edmunda Placka (od mieszkańców ulicy Jarzębinowej i Kolejowej)
8.00 + Tadeusza Zatorskiego (od rodziny Krawczyków i Sabajów)
15.00 – Ślub: Natalia i Kamil
16.00 – Ślub: Karolina i Karol
17.00 - Chrzest: Klara
17.30 + Małgorzatę Kowalczyk i Renatę Białkowską (od koleżanek i kolegów z klasy)
18.00 + Janinę w 14 r śm i Wacława Skrobisz

NIEDZIELA – 13 CZERWCA – JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA
7.30 + Joannę i Czesława Borynów, Sabinę, Jakuba i Józefa Zdunów, Magdalenę, Józefa, Stanisława i Jana Strojnych.
9.00 + Weronikę (6 r śm), Mieczysława, Józefa, Juliannę i Jana Skibów, Sabinę i Jana Jerzaków, Alicję, Marcjannę i Franciszka Borynów
09.00 + Andrzeja Pasternaka w 3 r śm, rodziców i teściów, Tadeusza i Mieczysława Zatorskich
10.30 + Jana Filipka w 20 r śm, Rozalię i Feliksa Filipków, Julię i Franciszka Bartosików.
12.00 Za Parafian. Chrzty: Ignacy, Hanna, Leon.
18.00 + Mariannę i Waleriana Szczechowiczów, Jana i Irenę Trębskich, Jana Krawczyka, cr. Szczechowiczów i Sałkowskich
(c)2020, Wszelkie Prawa Zastrzeżone